Home » Praca i kariera

Praca i kariera

audioNOVA to przestrzeń, w której możesz zmieniać świat na lepsze.  Już od ponad 10 lat, w kilkudziesięciu oddziałach we wschodniej i południowej Polsce, udzielamy porad dotyczących protezowania aparatami słuchowymi. Naszym celem jest poprawianie komfortu życia naszych klientów i sprawienie, by przez całe życie mogli oni odkrywać bogactwo świata dźwięków.

 

CENIMY NASZYCH LUDZI


Doceniamy naszych pracowników, ponieważ to oni stanowią serce naszej firmy.

Traktujemy się uczciwie.

Nie działamy w pojedynkę, jesteśmy częścią zespołu.

 

OFERUJEMY PRACĘ W FIRMIE, KTÓRA WCIĄŻ SIĘ ROZWIJA


 

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy:

Opartą o nasze wartości i zorientowaną na ludzi kulturę organizacyjną

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych w ramach Akademii audioNOVA

Objęcie świadczeniami pozapłacowymi

Ubezpieczenie grupowe

Prywatną opiekę medyczną

Ciekawe programy wewnętrzne (w tym wsparcie coachingowe
na każdym etapie rozwoju zawodowego)

Doskonałą atmosferę pracy

 

Jesteś zainteresowany? Przyślij nam swoje CV na adres: praca@audionova.com.pl

 

PROSIMY O ZAWARCIE W APLIKACJI ZGODY NASTĘPUJĄCEJ TREŚCI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez audioNOVA Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Bernardyńska 10, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o zawarcie w treści CV drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez audioNOVA Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Bernardyńska 10, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

 

INFORMUJEMY WSZYSTKICH KANDYDATÓW, ŻE:

Administratorem Danych Osobowych jest audioNOVA Sp. z o.o. siedzibą w Lublinie (kontakt: ul. Bernardyńska 10, 20-109 Lublin).

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: numer tel. 81 728 45 00 (email: iod@audionova.com.pl).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez  trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.